Ana sayfa

Britec Electric Co., Ltd. Fabrika turu

 • Üretim hattı
  Britec gelişmiş test ekipmanları ve ürün grubu, mükemmel yönetim, profesyonel teknik personel ve iyi eğitimli çalışanlara sahiptir. Britec ekibi, müşterimiz için en yeni ürünü geliştirmeye devam ediyor, bu nedenle ürünlerimizin teknik seviyesi, lider seviyeye ulaşabiliyor.

 • OEM / ODM
  Teknik departmanımız müşterinin ihtiyacına göre ürünler geliştirebilir. Aleti 45 gün içinde yapabiliriz. Eğer özel ürünleriniz OEM'e ihtiyaç duyuyorsa, biz sizler ideal bir ortağız.

  Tamamen ISO9000 kalite yönetim sistemini anlamak, şirket kesinlikle üretim için tedarikçi ve malzeme kontrol, montaj süreci standardize ve son kontrol otomatik olarak yapılacaktır.

  Sıkı kalite kontrol ile ürünlerimiz piyasadaki en iyi markalarla rekabet edebilir. Ürünlerimiz için acenteler ve distribütörler arıyoruz ve aynı zihniyete sahip müşteriler için OEM siparişlerini kabul etmeye istekliyiz.

 • Ar-Ge
  Ürünlerimiz tamamen kendimiz tarafından geliştirilmektedir ve tam endüstriyel haklara sahiptir. Teknik departmanımız müşterinin ihtiyacına göre ürünler geliştirebilir ve test ekipmanları ve ürün grubu, mükemmel yönetim, profesyonel teknik personel ve iyi eğitimli çalışanlar geliştirdik. Ekibimiz, müşterimiz için en yeni ürünü geliştirmeye devam ediyor, bu nedenle ürünlerimizin teknik seviyesi, lider seviyeye ulaşabiliyor. Biz sizin için profesyonel araştırma ve geliştirme ekibimiz var.

İletişim bilgileri
Britec Electric Co., Ltd.

İlgili kişi: Macy Jin

Tel: 0577-62605320

Faks: 86-577-61678078

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin